Home / Bez kategorii / NIETYPOWE POMYSŁY NA SPĘDZENIE ŚWIĄT… W STROJU KĄPIELOWYM!

NIETYPOWE POMYSŁY NA SPĘDZENIE ŚWIĄT… W STROJU KĄPIELOWYM!

14786,wieta-w-strojujpg

Boże Narodzenie już blisko, choć typowa świąteczna aura nam nie dopisuje i wygląda na to, że aż do świąt nie będzie lepiej. W tym roku nie przejmujemy się jednak pogodą! Jako że naszą pasją są stroje kąpielowe, tym razem spróbujemy wam podpowiedzieć, gdzie można je założyć pomimo zimna panującego na zewnątrz. Czy można spędzić święta w stroju kąpielowym? Zobaczcie nasze pomysły i przekonajcie się sami.

Strój kąpielowy na święta?

Tym razem staramy się podejść do tematu nieco z przymrużeniem oka, pomimo tego że zdajemy sobie sprawę z wagi nadchodzących świąt. Jednak czas spędzony z rodziną powinien być przede wszystkim radosny i przyjemny, dlatego jeśli nie przez całe święta, to chociaż na kilka godzin warto wskoczyć w swój ulubiony strój kąpielowy i oddać się zasłużonemu odpoczynkowi.

Jeśli chcecie wyglądać bardziej świątecznie, możecie założyć strój w kolorze złotym, czerwonym lub zielonym, gdyż mocne barwy są symbolem świąt Bożego Narodzenia. Biały kolor również będzie trafionym wyborem, gdyż kojarzy się ze śniegiem. Wasz strój kąpielowy lekko błyszczy? To świetnie! Błyszczące nitki są aktualnie na topie. Kolor to za mało? Poszukajcie strojów z motywami świątecznymi, jednak pamiętajcie o tym, że nie założycie ich zbyt często przez pozostałą część roku.

Święta we dwoje – może odrobina egzotyki?

Wiele osób spędza święta w gronie rodzinnym, z suto zastawionym stołem, tradycyjnym śpiewaniem kolęd i obdarowywaniem się prezentami. Nie macie dosyć tej ciągłej rutyny? Jeśli spędzacie święta tylko z partnerem, ciekawą alternatywą jest wybranie się na wakacje do ciepłych krajów. Jest to dosyć kontrowersyjna propozycja jednak każdy, kto nie ma czasu na urlop w ciągu roku lub jest po prostu zmęczony polską pogodą, doceni ten pomysł. Święta stają się coraz bardziej komercyjne, dlatego jeśli nie spędzacie ich w gronie rodziny, może warto uciec i zafundować sobie wypoczynek na zakończenie długiego roku?

W grudniu przede wszystkim ceny powinny być niższe, a na plażach nie uświadczymy raczej tłumu turystów. Jeśli zastanawiacie się, gdzie opalać się w czasie świąt lub Nowego Roku, miejscami wartymi rozważenia są Emiraty Arabskie, Hiszpania, Portugalia czy nawet Singapur. Wybierając jednak ofertę świąteczna zwróćcie uwagę nie tylko na ceny i udogodnienia, ale również na to, jaka religia panuje w danym kraju – być może uda się zachować przynajmniej część polskich tradycji.

Święta w Polsce – czas na zasłużony urlop?

Jeśli nie chcecie rezygnować zupełnie z klimatu świąt, jednak przygotowywanie 12 potraw i spędzanie kolejnych dni przed telewizorem nie są tym, czego szukacie, warto rozważyć pomysł spędzenia świąt z daleka od domu, nie wyjeżdżając jednak z kraju. Z roku na rok poszerza się oferta polskich hoteli, które gwarantują nie tylko uroczystą wieczerzę wigilijną, ale również dostęp do spa czy basenów. Jeśli zdecydujecie się na urlop świąteczny w Polsce, warto rozważyć wybranie się zarówno nad morze jak i w góry. Nad polskim morzem zobaczycie z całą pewnością niezapomniane pokazy sztucznych ogni, a w górach weźmiecie udział w kuligu lub tradycyjnym pieczeniu kiełbasek. Co prawda odpoczynek w hotelu nie zagwarantuje wam prawdziwego klimatu rodzinnych świąt, jednak z całą pewnością pomoże się odstresować i spędzić czas z najbliższymi.

Święta dla tradycjonalistów – czas na wspólną aktywność?

Nie wyobrażacie sobie świąt spędzonych poza domem? Zaplanujcie w takim razie kilka wspólnych wyjazdów do miejsc, w których będziecie mieli okazję się zrelaksować i wypocząć. Z całą pewnością warto wybrać się na pobliski basen by popływać, skorzystać z sauny czy zdecydować się nawet na całodzienny pobyt w aquaparku, który będzie fajną atrakcją dla najmłodszych. Strój kąpielowy możecie założyć również na popołudnie spędzone w spa. Szukacie mocnych wrażeń? W czasie świąt umówcie się na kurs nurkowania – emocje i niesamowite wspomnienia gwarantowane!

Nietypowe sposoby na najbardziej tradycyjne święta w roku

Boże Narodzenie wiąże się z wieloma pięknymi tradycjami, bez których jedni z nas nie wyobrażają sobie świąt, a inni chcieliby od nich czasami odpocząć. Niezależnie do której grupy należycie, warto spędzić święta aktywnie i razem z bliskimi osobami. Jeśli spędzacie je z całą rodziną, zaplanujcie wypad na basen lub do aquaparku, a jeśli zostajecie tylko we dwoje, rozważcie wzięcie kilku dodatkowych dni urlopu, w czasie których wyjedziecie opalać się do egzotycznych krajów. Święta nie muszą być takie same każdego roku, być może nadszedł czas na spróbowanie czegoś nowego?

Życzymy wam ciepłych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia i udanej zabawy Sylwestrowej.

jak_spedzic_swieta_lavel

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *